מה חדש


נגב מינרלים מכפילה את כושר הייצור 28 יוני 2011

ביום חמישי ה16 ליוני נערך טקס השקת מתקן חדש לקליית סיד שנערך במפעלי נגב מינרלים תעשיתיים שבמישור רותם ובמעמד שר התמ"ת השר שלום שמחון. המתקן אשר הוקם במשך כשנתיים והחל ביצור במהלך חודש פברואר, יכפיל את כושר הייצור של מפעל הסיד ויהפוך את נגב מינרלים לשחקנית דומיננתית אף יותר בשוק הסיד בארץ ובעולם. בטקס המרשים בו נכחו מכובדים רבים היה ניתן למצוא את מנכ"ל התאחדות התעשיינים אמיר חייק, מנהל מרכז ההשקעות חזי צייג, ראש המועצה האזורית תמר דב ליטבינוף ומכובדים נוספים אחרים.

שר התמ"ת השר שלום שמחון פתח את הטקס ובנאומו התייחס לתמורות שמתרחשות בנגב "משרד התמ"ת אשר אני עומד ברשותו רואה בהגדלת המפעל צעד חשוב לאיזור כולו. אני מבינים כי רק בעזרת תעוזה, יזמות וחזון ניתן לייצר כלכלה בריאה ואיתה חוסן כלכלי איתן הן למדינת ישראל, לתעשיינים וכמובן לעובדים הרבים אשר נהנים מתעסוקה יציבה וברת קיימא. נמשיך לתמוך בפיתוח הנגב ובחזון התעשיינים המלווים אותנו ואני מקווה כי עוד נשמע על עוד הרבה הצלחות מסוג זה ונראה עתיד טוב אף יותר".

כמו כן אומרים בנגב מינרלים כי הכפלת כושר היצור יגרום לצעדי התרחבות נוספים בתחומים שונים אשר יביאו להעסקת עשרות עובדים נוספים מהנגב ומאות עובדים נוספים מהפריפריה דרך ספקי השירות השונים.

עפרה חן, מנכ"ל נגב מינרלים תעשייתיים בירכה והוסיפה: "אני גאה להגיד שאחרי תהליך ארוך של כשנתיים - הצלחנו במשימה. התנור מחדש ומרענן את יכולות החברה ומאפשר לנו להמשיך לפתח מגוון מוצרים איכותיים וחדשניים עוד יותר. אני רוצה להודות לאורחינו אשר כיבדו אותנו בנוכחותם".